Facebook
pdsnet.pl

O nas

Rehafun to grupa zapalonych fizjoterapeutów z lekarzem ortopedą na czele. Całości naszego teamu dopełnia neurologopeda. To jednak nie wszystko. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! W razie potrzeby zapewnimy konsultacje u najlepszych specjalistów. Gdy niezbędny będzie rezonans magnetyczny, badanie usg lub rtg, skierujemy Cię w najlepsze, sprawdzone miejsce.

Jednym słowem stworzyliśmy zgrany zespół, z którego możemy być dumni! Stanowimy grupę ludzi, dla których Ty jesteś najważniejszy a naszym priorytetem jest kompleksowo zadbać o Twoje zdrowie. Mając na względzie Twoją wygodę, zebraliśmy pod jednym dachem wykwalifikowany zespół, który przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy rehabilitacji, począwszy od postawienia diagnozy, poprzez proces rehabilitacji, kończąc na zabiegach fizykoterapii.

Rehafun tworzą ludzie z doświadczeniem i wiedzą, dla których praca jest życiową pasją. Szkolimy się, zdobywamy umiejętności, podnosimy swoje kwalifikacje, wszystko to z myślą o Tobie. Zależy nam jednak, byś przede wszystkim oceniał nas na podstawie pracy naszych rąk, nie zaś po ilości dyplomów i certyfikatów, które tak czy inaczej oczywiście posiadamy.

Z naszą pomocą będziesz mógł w atmosferze spokoju i zrozumienia skupić się na swoich potrzebach. Zapewnimy Ci możliwość powrotu do sprawności w warunkach wzajemnej empatii i bezpieczeństwa, wsłuchując się uważnie w Twoje potrzeby, tak by móc krok po kroku bezustannie Cię motywować.

Ponadto oferujemy do Twojej dyspozycji bardzo dobrze wyposażone, nowe gabinety w doskonałej lokalizacji, gdzie w przestronnym wnętrzu będziesz mógł powracać do zdrowia w atmosferze prywatności. Mówiąc o lokalizacji mamy na myśli niedalekie sąsiedztwo mola w Gdyni Orłowie, gdzie po kolejnym dniu rehabilitacji będziesz mógł udać się na zasłużony spacer.

Nasz zespół

Fizjoterapeuci

rehafun.pl

mgr Paweł Gołaszewski

rehafun.pl

mgr Anna Gołaszewska

rehafun.pl

mgr Karolina Czachowska

rehafun.pl

mgr Ewelina Ratajczyk

rehafun.pl

mgr Michał Urbanowicz

rehafun.pl

mgr Joanna Kujałowicz

Lekarz Ortopeda

 
rehafun.pl

lek med. Krystian Wawrukiewicz

 

Logopeda – neurologopeda

 
rehafun.pl

mgr Marta Spychalska

 

Recepcjonistka

 
rehafun.pl

Aleksandra Hawrot